Aktuális híreink

• Négyes torna LU17-es utánpótlás csapatunk Mosonmagyaróváron szerepelt az UFM Arénában!
    Komárom VSE, az osztrák Hypo és a házigazda MKC Mosonmagyaróvár csapataival együtt egy négyes tornán szerepeltünk.
    Különleges volt a helyszín, hisz nem egész 24 órája még az MKC EHF kupát játszott és így ugyanazon a küzdőtéren meccselhettek a csapatok!A tornán bemutatkozott Vörös Torma Luca, Mészáros Mira, Kovács Panna, akik az U12-13 korosztályban pallérozódnak.Mindhárom játékos bátran és ügyesen játszva szállt be a mérkőzésbe!
    Gratulálunk nekik és az egész csapatnak!
    2024. 02. 05.
  • Győzelemmel felérő vereség Serdülő csapatunk tavaszi első mérkőzését játszotta a bajnokságban.
    Répcelakra utazott együttesünk.
    A lányok óriási erőröl tettek ma tanúbizonyosságot.
    Három játékosunk sérüléssel vállalta a játékot.
    Egy játékosunk betegség utáni lábadozásból lépett pályára.Egy játékosunk pedig el sem utazott, szintén betegség miatt❗️(neki innen is mielőbbi jobbulást kívánunk)A körülmények ellenére katicáink 10-9-es első félidőt produkáltak.
    Védekezésben mindenki nagyon sokat és jól dolgozott.
    Viszont létszám miatt keveset tudott cserélni, forgatni a játékosait vezetőedzőnk❗️
    Második játékrészben, rögtön az elején egy 7-2-es sorozatot produkált a hazai gárda.
    A lányok még ezt is szorossá tették(-2 gólra jöttek fel) .
    Répcelakiak viszont az utolsó tíz percben, magabiztosan, jó egyéni teljesítményeiknek köszönhetően nyerték a találkozót!
    A mai mérkőzésen, ettől a csapattól soha nem látott összefogás, akarat, a mérkőzés utolsó percéig való küzdés volt látható.
    2024. 02. 03.
  • Lipóton meccseltünk Felnőtt csapatunk Lipóton játszott edzőmeccset.
    Az NBII-ben szereplő ellenfél mindkét félidőben magabiztosan, lendületesen játszva nyerte a mérkőzést.
    2024. 02. 01.
  • LU10-11 felkészülési mérkőzés Katicáink az MKC együttesével játszottak edzőmeccset a mai napon.
    Jó hangulatú, mindenki számára hasznos mérkőzést játszott a két csapat.
    Folytatódik tovább a felkészülés , dolgoznak tovább lányaink a tavaszi fordulókra.
    Köszönjük a szülök szurkolását
  • MKC ellen Lébényben Felkészülési mérkőzést játszottak katicáink az MKC csapata ellen.
    Természetesen nem a holnapi Magyar Kupára készülő MKC-s lányok voltak vendégségben Lébényben❗️
    Utánpótlás U12-13 -as korosztályban mérkőztünk az óvári fiatalokkal.
    Jó hangulatú, barátságos mérkőzésen, mindkét csapat mestere kipróbálhatott több féle variációt, védekezésben és támadásban is.
    A terv mindkét félnél az volt, hogy mindenki játékba kerülhessen és megfelelő játékpercekhez jusson.
    Mondhatjuk bátran: a foglalkozás elérte a célját
    Köszönjük az MKC -nak, hogy elfogadták a meghívásunkat!
    Köszönjük a kilátogató nézőknek a buzdítását❗️
    Külön köszönet a katica szülőknek, hogy ilyen sokan itt voltak a mérkőzésen❗️
  • LU 19 felkészülési torna Múltheti ifi torna után, ma Sárvárra voltak hivatalosak ???? -ink egy újabb ifjúsági kupára.
    Csapatunk gerincét a serdülő bajnokságban játszó lányaink adták, kiegészülve néhány ifi koru , felnőtt csapatunk tagjával.
    A mérkőzéseken több begyakorolt elemből is sikerült bevenni az ellenfél hálóját.
    Voltak szép kombinációk, egyéni megmozdulások.
    Többször előfordult, hogy a védelem jól dolgozott, kapusaink is jól teljesítettek az eredmények dacára.
    Természetesen több hiba is becsúszott mind támadásban és védekezésben is egyaránt.
    Ezért a meccseken a játékosok és főleg a stáb előtt kijöttek azok a játékban előforduló hibák, amit az edzéseken minél előbb javítani kell, hiszen jövő pénteken Répcelakra utazik LU17-es csapatunk.
    Folytatódik a bajnoki szezon, amin szeretnének minél eredményesebben szerepelni.
    2024. 01. 28.
  • Kezdődhet a tavaszi felkészültség Utánpótlás korosztályunkban,fókuszba került a LU13-as csapatunk.
    Szeretnénk ha pár év múlva ők alkothatnák felnőtt csapatunk gerincét. Füsi Renáta vezetőedző már ennek tükrében kezdte meg a tavaszi felkészülést.A múltheti ifjúsági tornán, két 13 éves tehetségünk bemutatkozhatott , akik rögtön megszerezték életük első ifista góljukat❗️
    Gratulálunk nekik????
  • Felkészülési torna Szombaton SFAC 1900 SE és egyesületünk felkészülési tornát szervezett a Répcelaki sportcsarnokban.
    Ifjúsági és felnőtt csapatok mérkőzéseire szép számmal érkeztek szurkolók és sportbarátok.
    A tornán Répcelaki SE, Vasvár VSE, SFAC 1900 SE , LKSZSE együttesei mérték össze tudásukat.
    Mérkőzéseken magas hőfokon égtek mind az edzők mind pedig a játékosok.
    A 2x20 perces játékidő alatt, látszott, hogy a csapatok még a felkészülési időszakban vannak.
    Az edzők minden játékosnak próbáltak megfelelő játékpercet biztosítani.
    A torna zökkenőmentesen zajlott.
    A ifjúsági és felnőtt döntők után a szervezők kihirdették a végeredményeket és jutalmazták a legjobb kapust, legtöbb gólt lövő játékost, és a legjobb mezőnyjátékost.
    Egyesületünk mindkét korosztályban a második helyet szerezte meg.Ifjúsági torna legjobb kapusának Horváth Dorottyát választották????
    Felnőtt torna legértékesebb játékosának pedig Stipkovits Virágot????
    Gratulálunk mindkét játékosunknak????????
  • Mennyei megyei kézi! Vármegyei bajnokságban Töltéstavára utazott felnőtt női csapatunk.
    Igazi "mennyei megyei " mérkőzést játszottak katicáink, ahol leginkább a külső körülményekkel kellett megküzdeniük.
    Együttesünk jól bírta a hazai pálya minden előnyét élvező tápi csapat hősies küzdelmét.
    Már az első félidőben kialakított egy nagyobb különbségű előnyt, amit a mérkőzés végéig meg is tartott.
    A mérkőzés második részében szerepet kapott több serdülő játékosunk is, ahol Takács Emese első felnőtt bajnoki gólját lőtte. Mellette Németh Lotti és Ludovics Viktória is lehetőséget kapott, előző gólt is szerzett!