Aktuális híreink

• Tatabányán mérkőztünk LU13-as csapatunk Tatabányára utazott vasárnap reggel.
    A helyi Árpád gimnázium tornacsarnokában Bicskei TC és a Tatabányai SC csapataival mérték össze tudásukat katicáink.
    2024. 02. 26.
  • Újabb két pötty! LU17-es csapatunk Lipóton fogadta a Celldömölk együttesét.
    Mindkét félidőt magabiztosan nyerve, újabb két pontot gyűjtött csapatunk.
    Gratulálunk katicák!????????
    Köszönjük a hangos szurkolást????
    Hajrá Lébény❗️
    Hajrá katicák❗️????‍♀️????????????
  • Tatán kezdtük az évet LU12-es csapatunk az év első fordulójára utazott Tatára.
    Güntner Arénában Tatabányai SC és a Dorogi AC volt az ellenfél.
    Farkas Frigyesné????
    U12-es forduló Tatán.
    Egy győzelem-egy vereség.
    A Tatabánya elleni párharcban szép támadásokat vezettek a lányok,hatékony volt a védekezés is.
    A Dorog csapata fizikálisan jóval erősebb volt a mi Katicáinknál,de itt sem feltartott kezekkel játszottak,hanem végig küzdötték a mérkőzést.
    Ügyesek voltak!
    Több szülő és tesó is elkísérte a csapatot.
    Köszönjük a lelkes szurkolást!!!
    Hajrá Lébény, hajrá!
  • Győzelem az egyetemi csarnokban LU17 III.o-ban szereplő csapatunk, szombat délután Győrbe látogatott a Szese Győr csapatához.
    Az egyetemi csarnokban rendezett mérkőzésen, mindkét félidőt megnyerve hozta el a két bajnoki pontot együttesünk❗️
    Egyre népesebb szurkolótábor drukkol a mérkőzéseken katicáinknak, akik vastapssal jutalmazták a győzteseket.
    Gratulálunk a csapatnak és a stábnak!
    Köszönjük a bíztatást és a tapsot a nézőtérről
  • 3 1 kézilabda Lipóti sportcsarnokban rendezték az év első 3 1 kézitornáját, melyet az ETO szervezésében bonyolítottak le!
    Egyesületünk is képviseltette magát és katicáink a 6. helyet szerezték meg.
    Gratulálunk a csapatnak és a stábnak❗️
  • Új családtag egyesületünkben

Köszönjük Polgármester úrnak, Lébény Város képviselő testületének a Magyar Kézilabda Szövetségnek , Edag Hungary KFt-nek az ICL Autó Kft Mosonmagyaróvárnak, hogy TAO sportfejlesztésű programunk keretein belül egy új kisbuszt vásárolhattunk????❗️
    Hajrá Lébény❗️❗️
    Hajrá katicák????❗️❗️

????????????‍♀️
    Studio2
  • Tavaszi első pöttyök! 2024. 02. 11.
  • Felkészülési mérkőzés a Lébényi Arénában Közös edzés keretein belül, 3x20 perces felkészülési mérkőzést játszottak LU12-es lányaink.
    Az Mosonmagyaróvári Kézilabda Club korosztályos csapata volt az ellenfél.
    Köszönjük, hogy elfogadtátok a meghívásunkat!
    A nyílt edzésen, szülők, szurkolók, sportbarátok vettek részt, akiknek ezúton is köszönjük, hogy megtekintették a mérkőzést!