Szép eredmények

U14 lány fordulóra utaztak katicáink Tatára. A forduló megrendezése bizonytalan volt, a vírus helyzett miatt. Végül győzött a sport, elutaztak katicáink és szép eredményekkel tértek haza.

Palkovits Zsófia edző: 2020.november 15-én két meccsen mérkőztek U14-és lányaink, a negyedik fordulónkon Tatán.Első mérkőzést a hazai Kőkuti csapattal játszották. A mérkőzés lendületes és apróbb technikai hibák ellenére szépen sikeredett, a lányok szép csapat játékkal, labdaszerzésekkel, küzdéssel nagy arányú 11gólos előnnyel nyerte meg a mérkőzést.A második meccset az Eto csapatával játszottuk. Jól indult a mérkőzés, de az ellenfél gyors, és helyenként sportszerűtlen játékával és mivel szünet nélküli második meccsünk volt sajnos az erőnk elfogyott, de mind ezek ellenére a 15:24es végeredményt tisztes helytállásal zárták a Katicáink.Mindkét meccshez nagyon gratulálunk a csajoknak!