Magabiztos második félidő

Kiss Lajos értékelése: A hazai pályán rendkívül veszélyes Celldömölk ellen játszottunk idegenben. Tartottam a mérkőzéstől, hiszen tavaly is megszenvedtünk ellenük. Sajnos hiába hívtam fel a lányok figyelmét, túl lazán vették a feladatot. Így történt, hogy a félidőben a hazai gárda vezetett 13-12 arányban. A szünet sok mondanivalóval telt… Aztán a második játékrészre ugyanazok a játékosok, de egy másik csapat szerepelt. A védekezésünk szigorú lett, a kapusteljesítmény a magasságokba emelkedett, így 10 perc alatt megtörtük az ellenfelüket. A második félidőben 18-5 arányban nyertünk, így összességében 30-18-as végeredmény született. A tanulságot remélem hogy levontuk, és nem fordul elő ilyen 25 perc egy nehezebb ellenféllel szemben. Az a bajnokság megnyerésébe kerülhet.